Forum aliansu Reinheitsgebot


#1 2008-01-10 10:14:29

Xalios

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-08
Posty: 3
Punktów :   

Siege?

Na jaki zamek zaatakujemy teraz?
Jak wiecie już niemamy Wolves do współpracy.
Możemy porozmawiać z Might.. , ale co dalej?
Czekam na propozycje.




Widze, ze wszyscy chetnie sie wypowiadaja na temat siege ;/
Ja proponuje Dion, aktualnie w posiadaniu Dion jest Paradox...

Offline

 

#2 2008-01-11 11:59:33

Nataliti

Członek ally

Zarejestrowany: 2008-01-08
Posty: 9
Punktów :   

Re: Siege?

moze na dion?

Offline

 

#3 2008-01-15 07:49:47

Swiniopas

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-08
Posty: 9
Punktów :   

Re: Siege?

Prawdę mówiąc to nie wiem gdzie lepiej skoczyć; na Giran, gdzie na brak wrażeń z zabawy na pewno nie będziemy narzekać, czy Dion, do którego mamy możliwość zakupu SOE w CH?
Wydaje mi się, że gdzie nie pójdziemy tam będzie ostra walka. W ostatnim czasie coraz częściej i głośniej się mówi o współpracy Wolves z AgresjąRodzinną i, nie są to plotki już. Wg moich informacji te dwa klany stworzą ally przeciwko rosnącym w siłę pomarańczowym, czyli ParadoX, którzy de facto mają Dion. Właśnie dlatego obawiam się, że oblężenie Dion będzie bardzo przypominać ostatnie Oren. W Dion możemy być sami.
W Giran będziemy mieć przeciwko sobie dwa ally. Nie jest wszak tajemnicą, że SiewcyPrzemocy stworzyli sojusz na siege z AequanimitaS i będą wspólnie wysiadywać zamki jak kwoki jajka, broniąc ich zajadle żeby broń Boże nie dostały się w obce ręce. W sumie co tu się dziwić, zdobyć zamek to nie łatwa sztuka. Naszym sojusznikiem może być ally Exile z klanami NoName i Rnins, które wybiera się najprawdopodobniej na Giran.
Mamy też zobowiązanie wobec ally TabulaRasa za pomoc przy szturmowaniu Oren - dla nas miało być Oren a dla nich dwa tygodnie później Giran. Czekam na odpowiedź od UMICI, najdalej do czwartku. Jeśli do tego czasu nie dowiem się niczego konkretnego tworzymy i zatwierdzamy na szybko plan siege na najbliższy weekend. Lepiej by było, żeby nie tracić czasu, gdybyśmy już teraz ustalili kilka wariantów, a w piątek rano wybrali jeden z nich.
Przedstawcie swoje propozycję, a ja zastanowię się nad swoją, bo prawdę mówiąc a ni Dion, a ni Giran nie zapowiadają się dla nas za ciekawie.
Jedno jest prawie pewne; przydało by się jakiś zamek zdobyć dla naszego ally ...

Pozdrawiam

Offline

 

#4 2008-01-15 14:02:53

Xalios

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-08
Posty: 3
Punktów :   

Re: Siege?

Ja widze atak na Dion dla nas nie dla NoName. Jak sam napisales na Giran sie wybiera Exile. Jak rowniez wszyscy wiemy o czym pisales AR wspolpracuje z Wolves, wiec to AR pomoze odbic Wolves Giran. Zieloni beda pomogac w obronie Giran.. wiec na dion zostanie RG vs Paradox.. to moje zdanie. Ja moge ewentualnie pogadac z np. Fatality o pomocy nam na ataku Dion... Ale poki nic nie jest pewne to niechce nic ustalac. Pozdro

Offline

 

#5 2008-01-17 10:26:52

ashan

Członek ally

Zarejestrowany: 2008-01-16
Posty: 2
Punktów :   

Re: Siege?

co do siege sprawa jest oczyista wystarczy tylko spokojnie wszystko przeanalizowac....krotko calkowita racje ma Xalios, dlaczego wszystko pisze wyzej...krotko EXILE atakuje GIRAN, a takze AR I Wolves czyli Giran odpada wiadomo dlaczego po co sie pchac w najwieszke gowno "gdzie 2 sie bije tam 3 korzysta"... czyli krotke podsumowanie nie ma innego wyjscia niz atakowac Dion... szanse sa wielkie a sily wyrownane bo jest to prawda co napisal Xalios to wychodzi na to ze Dion bedzie wygladalo nastepujaco RG vs Paradox.... czyli to wyglada bardzo dobrze z naszego punktu widzenia.....ale zeby wygladalo jeszcze lepiej proponuje zeby zadzialala dyplomacja i zmobilizowala jakies 2 mocne klany do ataku na Dion.....prosze rozwazyc to co napisalem , dla mnie osobicie to najlepsze wyjscie....

Offline

 

#6 2008-01-18 09:02:07

Lino

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-07
Posty: 7
Punktów :   

Re: Siege?

Xalios nie ma kompa do przyszłego tygodnia a ja nie mam dziś czasu (od trzech dni non stop w pracy) wchodzić na L2 i się dogadywać co atakujemy. Po przeczytaniu postów zapisałem A na Dion. Sry, że nie uzgodnione ale żywcem nie mam jak


http://images34.fotosik.pl/81/ad7e24ab72687ee2.jpg

Offline

 

#7 2008-01-18 16:13:26

Swiniopas

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-08
Posty: 9
Punktów :   

Re: Siege?

W porządku, zapisałem BP na Dion ...
Piwosze zbierają się o 19:15-19:30 w Clan Hall'u.

Pozdrawiam

Offline

 

#8 2014-06-29 11:28:13

Moherowiec

Członek ally

Zarejestrowany: 2008-01-08
Posty: 6
Punktów :   

Re: Siege?

Myślę, że ten siege nie ma sensu. Weźmy Giran, bo daje największe zyski. Z rozmachem tak...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.les-iris-mauves.pun.pl www.reggaem2.pun.pl www.wpieprz.pun.pl www.shippuudenshinobi.pun.pl www.sunstacja.pun.pl